Ježíšek v Lumku

11.12.2013 10:49

Milí rodiče a přátelé Lumku,
Vánoce jsou za dveřmi a Ježíšek už shání dárky také pod lumkový stromeček :-)


Vánoce v Lumku probíhají tak, že dárečky se pod stromečkem objeví až po Vánocích - Ježíšek je v Lumku nechá až na Štědrý den :-)
A až přijdou děti po Vánocích do Lumku, hezky pomalinku se každý den rozbalí dáreček. To proto, aby si každé dítě užilo vánoční překvapení. 
Čím více dárečků, tím více dní je děti s vychovatelkami rozbalují. Některé dárečky jsou již objednané, podívejte se do přílohy, jste-li zvědaví jaké.

Pokud Vám udělá radost stát se spolu s námi „lumkovými Ježíšky“ budeme velmi rádi. Nabízíme Vám spoluúčast na převážně vzdělávacích dárcích, které už Ježíšek objednal a jsou na cestě k nám.  (viz. příloha; celková cena všech objednaných dárku je 1.815,- Kč).
Jak na to?
- Stačí sdělit vychovatelkám částku, kterou na dárky přispějete, nebo vybraný dárek, na který chcete přispět - a následně částku poslat na účet, kam posíláte měsíční platbu. Do VS napsat "Vanoce".
- Chcete-li přispět hotově, prosíme o to, abyste finance dali do obálky, na kterou napíšete Vaše jméno, částku - nebo vybraný dárek. Přejete-li si doklad, napište toto na obálku. Doklad vystavíme a necháme pro Vás u vychovatelek.


Budete-li ale mít chuť pod lumkovský stromeček přidat cokoliv jiného, určitě to přivítáme a děti tak budou mít dárků pod stromečkem více. Prosím, abyste v tom případě dárečky přinesli již zabalené.

Přejeme k Vám domů klidný předvánoční čas a děkujeme Vám!
Za děti a dospěláky z Lumku! :-)

Renáta Bartoníčková