Kurz pro předškoláky, děti s odkladem školní docházky rodiči

18.07.2012 11:05

1. Doporučil/a byste kurz svým známým? ANO/NE

2. Pokud ano, pak PROČ - čeho si na kurzu ceníte? 

 

a) maminka Zúbková:

1. ANO, kurs bych rozhodně doporučila, doporučuji ho a budu ho doporučovat i nadále.

2. PROČ, ČEHO SI CENÍME?  

a) okolní školy, pokud vím, nemají takovýto kurs

b) po návštěvě pedagogické poradny v Karlíně jsme měli doporučeno pro syna najít kurs pro zlepšení grafomotoriky a systematické přípravy na školu, ale dojíždění do Prahy nás odrazovalo (logisticky bychom to obtížně zvládali, oba chodíme do práce do Prahy a museli bychom se vracet pro syna a pak zase zpět do Prahy), a proto jsme s nadšením uvítali kurs v Dobřichovicích,  lépe dosažitelný pro nás i případně pro prarodiče, aby nás mohli zastoupit

c) Ondra se podle mého názoru výrazně zlepšil - nejen grafomotoricky

d) Ondra se celý týden na školu těší, úkoly ho baví a paní Doksanskou má moc rád.

e) Navíc oceňujeme, že je kurs přímo ve škole, přímo v budoucí první třídě a má tak možnost si tam zvyknout a v září mu alespoň odpadne jeden z možných "strachů".

 Hezký den,  JANA ZÚBKOVÁ

 

b) maminka Nováčková:

Tento kurz pro předškoláky bych určitě doporučila všem rodičům. Myslím si, že tento kurz by měl být na všech školách.
Děti, které ho absolvují, budou mít velký náskok. Nejen ve věcech, které se ve škole s pí Doksanskou učí, ale i tím, že dané prostředí již budou znát, nebudou se ho bát, budou si jistější než ostatní děti.
Moc se mi též líbí, jak pí Doksanská tento kurz vede. Doufám, že tento kurz bude pokračovat, až půjde mé druhé ditě do školy byla bych ráda, aby ho absolvovala stejně jako syn.

Přeji hezký den
Andrea Nováčková

 

c) maminka Krotilová

Kurz bych doporučila. Děti se učí samostatnému zpracování úkolů, zvykají si na budoucí „školní povinnosti“ – úkoly,  příprava pomůcek, dále se zde formou úkolů, her procvičuje a rozvíjí psychomotorický vývoj budoucích školáků.

        Díky, Magdalena Krotilová