Nové prostory Lumku!! :-)

22.03.2014 11:25

NOVÝ PROSTOR PRO DOBŘICHOVICKÉ SETKÁVÁNÍ

Máme pro vás skvělou zprávu! Již dlouho jsme hledali ideální prostory, kde by se usídlil náš Klub malých dětí Lumek a konečně jsme ho našli. Nachází se v centru Dobřichovic v ulici 5. května, je opravdu velký a navíc má i zahrádku. No nádhera :-)

Ale protože je na náš klub až příliš velký, tak se sem, do nových prostor, přestěhuje nejenom Lumek, ale i spoustu dalších aktivit. Vše tak budeme mít pod jednou střechou! V tanečním a přednáškovém sále se budou střídat různé volnočasové kroužky od tance, baletu přes street dance, cvičení pro maminky až po rehabilitační cvičení pro děti, ale i důchodce. Přemístí se sem například také oblíbený výtvarný kroužek ArteRadky a nabídka bude rozšířena i o další kreativní kroužky. Budete zde moci využít služeb psychologické poradkyně, připravit individuálně předškoláky stimulačním programem na školní docházku, navštívit workshop organizovaný Ligou otevřených mužů „Táta na roztrhání“ nebo si někdy přijít poslechnout jednu z nabízených přednášek… Zkrátka, program bude bohatý a stále se vyvíjí. Můžete se kdykoli přidat i Vy – nejen tím, že akce navštívíte, ale i tím, že třeba v novém domě zorganizujete akce nebo aktivity své.

Těšíme se, až se zde budeme všichni setkávat! :-)