NOVINKA Víkendové a noční hlídání dětí

15.08.2014 22:18

Pro všechny rodiče, kteří občas potřebují pohlídat své ratolesti, připravujeme víkendové a noční hlídání dětí.

Jak to bude probíhat? Zavoláte nám a domluvíte se, kdy potřebujete pohlídat své děti. Cena se odvíjí od počtu dětí, počtu hodin, od toho, zda je hlídání víkendové, denní či noční.  Obecně se dá říci, že čím více dětí a čím delší doba hlídání, tím vás vyjde hlídání na hodinu levněji. Podrobné informace o ceně brzy doplníme.

Kde? Přímo v našem Lumku, a tak děti budou na prostředí zvyklé. Kdybyste chtěli dítko pohlídat u vás doma, samozřejmě to není sebemenší problém - vše záleží na domluvě. 

Jak bude o děti postaráno? Jako doma. Pro děti bude připraven program, vychovatelka se jim bude plně věnovat, před spaním je samozřejmostí čtení, péče během noci, zajištění stravy atd. To vše po dohodě s rodiči.

Tak teď už víte to podstatné a zbývá jen to, abyste se doma nebo s kamarádkami domluvili, kdy byste si rádi vzali rodičovské volno, zavolali nám a hlídání si zarezervovali :)

Případně můžete využít již teď vypsaného prosincového hlídacího víkendu 12. - 15. 12. Děti se budou bavit u nás a vy si v klidu obstaráte třeba vánoční nákupy. Až si děti z víkendu budete vyzvedávat, dostanete k nim přibaleno vlastnoručně dětmi pečené vánoční cukroví a vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace :-)