I upečený koláč Maye v Nepálu pomůže

24.04.2014 21:54

Vážení rodiče,

o.s. Lumen má na dálku "adoptovanou" nepálskou dívku Mayu(https://www.ilumen.cz/news/aneb-usmev-z-nepalu/), které posílá každý rok peníze na to, aby mohla chodit do školy.

Peníze pro Mayu dostáváme částečně přímo od Vás, rodičů, jako dar pro Mayu, částečně peníze získáváme prodejem upečených sladkých a slaných dobrot, které nám pro prodej přinesete.
Prodej probíhá na vánočních trzích a během Pohádkového lesa, který se koná vždy 1. 5. a jeho trasa vede z Letů pohádkovým lesem až na Mořinku, kde mj. stojí stánek, ve kterém se prodává pro Mayu.

Pokud jen trochu můžete, přineste upečenou buchtu, koláč.... atd., nebo drobné slané pečivo k prodeji.
Kam? do Lumku na Mořinku nebo do Dobřichovic
Kdy? do 30. 4.
Jak balené? - nejlépe v krabici, kterou již nebudete chtít vrátit (každý rok nám zůstávají plechy, které hledají své majitele/nebo naopak nemáme plech, který někdo shání :-)...)
Pokud byste chtěli upečené přinést přímo na Mořinku v den Pohádkového lesa, je to také možné, ale prosím, abyste nám toto dali vědět - abychom se domluvili, kdy a kde bychom si pečené předali.

Pokud byste Maye chtěli přispět přímo, pak je možné peníze darovat v hotovosti nebo je poslat na účet, kam posíláte platbu za Lumek a do VS napsat vaše jméno a heslo Maya.

Předem děkujeme!
Radka Alexy, Renáta Bartoníčková a vychovatelky Lumku